O Nas

O Nas

by Administrator
UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIE
Nieważne jak duże stoi przed nami wyzwanie, nasze doświadczenie i umiejętności są gwarancją ponadprzeciętnych rezultatów.

Wykorzystaj szansę na dołączenie do wyjątkowej inicjatywy, jaką jest Covision. Jeżeli masz kompetencje, które mogą być do nas komplementarne, nie wahaj się z nami skontaktować.

Wartości to nie są dla nas puste słowa. Zawsze mamy jeden cel – uczciwie współpracować nad wyjątkowymi rezultatami naszych Klientów.

Klienci liczą na nas w zakresie wyprowadzania ich firm z niepewności w przewidywalny biznes. Wiemy na czym polega partnerska współpraca, zaangażowanie i odpowiedzialność.

POZNAJ NAS

COVISION TO MY

Mariusz Gliński

Sprzedaż z Wykorzystaniem Internetu i Nowe Technologie

Posiada ponad 20 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach jak i we własnym biznesie. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu Executive Development Harvard Business School. Prowadził wiele projektów z zakresu wdrożeń nowych technologii oraz budowy rozwiązań umożliwiających wykorzystanie Internetu do rozwoju firmy. Posiada doświadczenie w IT, R&D, zarządzaniu innowacją oraz marketingu internetowym. Specjalizuje się w wykorzystaniu Internetu i nowych technologii do zwiększania przychodów firm i pozyskiwania nowych klientów.

Dominik Dubrowski

Zarządzanie i Rozwój Biznesu

Posiada prawie 20 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach, renomowanych spółkach giełdowych oraz firmach doradczych. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Prowadził wiele projektów z obszaru zarządzania i optymalizacji procesów osiągając doskonałe wyniki finansowe i operacyjne. Posiada doświadczenie w obszarze otusourcingu, insourcingu, reorganizacji oraz połączeń zespołów. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach analizy danych, budowaniu systemów zarządzania opartych o informacje oraz zwiększaniu zaangażowania pracowników.

Covision to wspólna wizja

Dominik Dubrowski i Mariusz Gliński. Połączone siły dwóch firm Impuls Doradztwo Biznesowe oraz Businessweb tak, aby dostarczyć Ci kompleksowego wsparcie we wzroście Twojej Firmy. Razem posiadamy ponad 40 lat doświadczenia zawodowego przepracowanego w różnych branżach. Teraz prowadzimy własne firmy, dostarczając usługi do małych i średnich firm. Łącząc nasze umiejętności i doświadczenia możemy stworzyć nową jakość doradztwa dla właścicieli firm. Dajemy wsparcie zwiększania sprzedaży, pozyskania nowych klientów, zarządzania pracownikami czy obecnością firmy w Internecie.

Jak pomagamy

Od firm, z którymi współpracujesz, oczekujesz kompleksowego podejścia do sprawy. Wąska specjalizacja Cię nie interesuje. Dlatego jako Covision dajemy Ci możliwość dostępu do szerokiej wiedzy i wsparcia w rozwiązywaniu różnych problemów Twojej firmy. Znamy problemy właścicieli firm. Samotność w podejmowaniu decyzji może bardzo utrudnić codziennie działanie. Sukces często zależy od pierwszego kroku. Zrób go razem z nami. Przekonaj się, jak blisko jesteś rozwiązania swoich problemów.

JAK POMAGAMY ROZWINĄĆ TWÓJ BIZNES
Usługi, które pomagają transformować firmę z obszaru niepewności w przewidywalny biznes.
Analiza sytuacji i danych firmy

Pomagamy klientom zamienić posiadane przez nich informacje w plan działań, wpływający na przyspieszenie rozwoju firmy.

Usprawnienie procesów działania firmy

Usprawniamy procesy firmy związane ze sprzedażą, zarządzaniem pracownikami, obsługą klienta czy pozyskiwaniem nowych klientów.

Zwiększenie dochodów firmy

Nasze działania mają jeden końcowy cel – zwiększenie dochodów firmy poprzez lepszą jej organizację.

ODNIEŚ SUKCES

Klienci liczą na nas. Zmieniamy niepewność w sukces.

Top