Optymalizowaliśmy strony

Zamawiam spotkanie

CHCĘ POZNAĆ SPOSOBY 
NA TESTOWE WDROŻENIE PRODUKTU LUB USŁUGI

Twoje dane są bezpieczne. Wysyłając zgłoszenie akceptujesz politykę prywatności

Zadzwoń 690 665 194

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić i jak mogłaby wyglądać nasza współpraca. Nasza analiza co możemy zrobić i jaki jest potencjał na pozyskanie klientów jest zupełnie darmowa.

Dlaczego nawiązując z nami współpracę możesz skutecznie pozyskiwać klientów ?

 

Wypełnij formularz i umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie. Zobacz, czym możemy Cię zainspirować. Zobacz, czy możemy coś zmienić w Twoim postrzeganiu tego, w którą stronę może się rozwijać Twoja firma.

 

Przetestuj popyt na produkt lub usługę zanim je kompeksowo wdrożysz

Przetestuj nas przez miesiąc - sprawdź jak sie z nami współpracuje i jakie wyniki możemy dostarczyć. W pierwszym miesiącu nie pobierzemy pełnej opłaty.

Pomagamy budować promocje -  Aby skutecznie sprzedawać musisz zaistnieć w głowach klientów i regularnie proponować im coś innego w ramach promocji swoich usług. Nie wiesz co i jak promować? Brakuje Ci pomysłów? Pomożemy Tobie wymyślać nowe akcje promocyjne. 
Jak wymyślamy promocje?
Pozycjonujemy Twoją Firmę lokalnie w Google -  Poprawiamy Twoje pozycje w wyszukiwaniach lokalnych Google, wtedy gdy klienci szukają konkretnej usługi na Ursynowie. 
Reklamujemy Twoją Firmę lokalnie w Google i na Facebooku -  Wyświetlamy reklamy tylko w określonej lokalizacji geograficznej jak np. na Ursynowie. Trafiamy więc z Twoją ofertą do osób które mogą szybko do Ciebie trafić.
Jak szukamy klientów?Jak pozycjonujemy lokalnie?Jak reklamujemy lokalnie?
Dbamy nie tylko o reklamę ale o cały proces sprzedaży  -  Dbamy o Twoją sprzedaż a nie tylko o reklamę. Pomożemy Tobie ustawić proces obsługi klienta tak aby maksymalnie wykorzystywać potencjał klientów trafiających do Ciebie z reklamy lub pozycjonowania.
Jak budujemy sprzedaż?
Zadzwoń 690 665 194
dowiesz się, jak minimalizować ryzyko, związane z wdrażaniem nowości na rynek,
zaoszczędzisz sporo cennego czasu Twoich pracowników i pieniędzy Twojej firmy,
zyskasz możliwość ulepszenia pomysłu, jeszcze przed wprowadzeniem go w życie,
poznasz skuteczne i sprawdzone sposoby na testowanie popytu,
otrzymasz niezawodną pomoc i wsparcie ekspertów,
zapewnisz swojej firmie gwarancję rozwoju,
zyskasz poczucie bezpieczeństwa i pewności dla swojej firmy.

To ryzyko można ograniczyć. Szanse powodzenia projektu warto zweryfikować jeszcze przed powstaniem jego końcowej wersji, przed zbudowaniem niezbędnej infrastruktury czy zatrudnieniem pracowników. Popyt bada się za pomocą testowych kampanii reklamowych, poprzez opracowywanie demo produktu lub usługi bądź dzięki uruchomieniu usługi z mniejszą dostępną liczbą funkcji. Badamy potrzeby, analizujemy i ulepszamy projekty tak, by trafiały one w oczekiwania odbiorców. Teraz można sprawdzić potencjał sprzedaży produktów jeszcze przed ich fizycznym uruchomieniem

Aby odnieść sukces, firma musi się rozwijać

Szybkie i częste wdrażanie nowych produktów i usług skutecznie wspiera proces rozwoju, jednak błędne wdrożenie produktu może doprowadzić nawet do jej upadku. 

Jak tego uniknąć?

Jedno spotkanie może znacząco poprawić sytuację Twojej firmy. Podzielimy się z Tobą naszymi pomysłami i  doświadczeniami innych firm, związanymi z wdrażaniem nowych produktów i usług. Możesz poszerzyć horyzonty, a jedyne, co dajesz w zamian, to Twój czas.

To spotkanie bez zobowiązań, ryzyka czy presji. W wykorzystywaniu proponowanych rozwiązań otrzymujesz pełną dowolność. Jeżeli nasze propozycje okażą się przydatne, to świetnie, 
jeśli nie – nie szkodzi. To Twoja decyzja, z czego zechcesz zaczerpnąć

Pozwól sobie pomóc

2 godziny spotkania bez zobowiązań może wiele zmienić. Na lepsze. Zyskujesz, nie ryzykując. To, co z Tobą zostanie, to garść inspirujących pomysłów, nowa porcja doświadczeń i duża szansa na rozwiązanie problemów - z naszą pomocą lub bez niej. Po spotkaniu nie będziemy się z Tobą kontaktować, jeśli nie wyrazisz na to chęci. Pamiętaj, to Ty decydujesz o tym, czy potrzebujesz naszego wsparcia i na jakim stopniu zaangażowania

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE TERAZ

Podejmij decyzje już teraz. Jeżeli masz pomysł na produkt lub usługę, nie czekaj aż ktoś inny wdroży go przed Tobą. Dzięki niezbędnej wiedzy i wsparciu profesjonalistów, zyskujesz nieograniczoną przestrzeń do działania. Koniec z niepotrzebnym ryzykiem, poświęcaniem czasu i środków na projekty, które nie mają gwarancji powodzenia. Testowe wdrażanie produktów i usług zapewni Twojej firmie poczucie stabilności, a Tobie stałą możliwość udoskonalania projektów, spełniając oczekiwania klientów

P.S.

Pamiętaj, że nie będziemy w stanie pomóc więcej niż 5 klientom, którzy wykażą się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w proponowany przez nas zakres prac.

Każdy z nas obecnie prowadzi własną firmę i posiada doświaczenie z różnych dziedzin rozwoju małych i średnich firm. Pracując razem zobaczyliśmy, iż łącząc nasze doświadcznie w jedną ofertę, jesteśmy w stanie dostarczyć klientom kompleksowe wspracie, niedostępne do do tej pory dla małych firm. Jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesne doradztwo. Znamy się na Internecie równie dobrze jak na tradycyjnym zarządzaniu firmą. Patrzymy na rozwiązywanie problemów klientów całościowo. 

Kontaktując się z firmami chcemy wybrać 5, którym finalnie pomożemy. Ograniczamy naszą dostępność, aby zapewnić odpowiednią jakość naszego wsparcia.

Wszystkie znaczące korporacje na świecie wspierają się wiedzą i doświadczeniem firm doradczych, których usługi są poza zasięgiem małego i średniego biznesu. My wypełniamy tę lukę, dając Ci dostęp do wysokiej jakości usług doradczych w cenie dostosowanej do Twojego budżetu

 Copyright © 2016 Businessweb Warszawa Indiry Gandhi 35 02-776 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wdrożenie produktu i ułsugi kiedyś

Nowy produkt dawał przewagę konkurencyjną na lata

Długie i kosztowne procesy testowania i wdrożenia

Koncentracja na niewielkiej liczbie nowych produktów

Najpierw produkty, potem klienci

-

-

-

-

Wdrożenie produktu i usługi teraz

Nowy produkt daje przewagę konkurencyjną na miesiące

Szybkie i tanie procesy wdrożenia

Testowanie dużej liczby różnych produktów i wybór najlepszych

Najpierw klienci, potem produkty

-

-

-

-

Dlatego też proponujemy Ci sprawdzoną metodę wdrażania innowacji. Opiera się ona na bardzo krótkich cyklach wdrażania, testowania bezpośrednio na klientach, wyciągania wniosków. W najbardziej dynamicznych projektach pełen cykl trwa nawet tylko 2 tygodnie!

Wymyślenie nowych innowacji

Budowa modelu dla klientów

Szybkie testy na klientach

Wyciąganie wniosków

TAK, CHCĘ UMÓWIĆ SIĘ NA DARMOWE SPOTKANIE

Planujesz wprowadzić na rynek nowy produkt 
lub usługę?

Zastanawiasz się, jak sprawdzić zainteresowanie 
takim produktem?

Chciałbyś zminimalizować ryzyko wdrożenia 
i koszty z jego uruchomieniem?


2 


3

Nie buduj produktu i nie uruchamiaj nowej usługi, której nikt nie chce. 

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji. Podpowiemy Ci, jak efektywnie i skutecznie wprowadzać 
na rynek nowe produkty lub usługi, minimalizując koszty i ryzyko niepowodzenia

Wdrożenie nowego produktu lub usługi wymaga sporego nakładu środków i pracy, lecz przede wszystkim zainteresowania ze strony klientów. To proces ryzykowny, który bez wcześniejszego przygotowania może narazić firmę na duże straty. Aby zapewnić sobie gwarancję sukcesu, warto wcześniej zweryfikować zapotrzebowanie rynku na konkretny produkt lub usługę, jeszcze przed jej wdrożeniem. 

Jak to zrobić? To nie takie trudne, jak Ci się wydaje!

Sprawdź MITY, jakie krążą wokół wdrażania nowych produktów i usług

Wdrożenie nowego produktu lub usługi wymaga sporego nakładu środków i pracy, lecz przede wszystkim zainteresowania ze strony klientów. To proces ryzykowny, który bez wcześniejszego przygotowania może narazić firmę na duże straty. Aby zapewnić sobie gwarancję sukcesu, warto wcześniej zweryfikować zapotrzebowanie rynku na konkretny produkt lub usługę, jeszcze przed jej wdrożeniem. 

Jak to zrobić? To nie takie trudne, jak Ci się wydaje!

Sprawdź MITY, jakie krążą wokół wdrażania nowych produktów i usług

NIEPRAWDA - Drogie są jedynie niepowodzenia. Produkt, na który jest zapotrzebowanie, zawsze będzie na siebie zarabiał - dla Ciebie oznacza to czysty zysk. Jak uniknąć niepowodzeń? Wystarczy sprawdzić zapotrzebowanie odpowiednio wcześniej, jeszcze przed wprowadzeniem nowości na rynek. Dzięki zastosowaniu technik testowego wdrażania produktów, dowiesz się, czy klienci są zainteresowani podobną usługą lub produktem, a nawet poznasz sposoby na wzbudzenie ich zainteresowania

Mit 1

Wdrożenie nowego produktu i usługi musi być drogie

NIEPRAWDA - Na rynku jest wiele technik, które pozwalają na sprawdzenie realnego zapotrzebowania na dany, nawet nieistniejący jeszcze, produkt lub usługę. Znając konkretną grupę docelową, możemy poprzez testowe kampanie reklamowe sprawdzić potencjalny popyt, zanim produkt czy usługa będą gotowe. Nie potrzeba do tego dużego nakładu środków czy czasu. Wystarczy pomysł, odpowiednie narzędzia i ludzie... albo zawodowcy, którzy zrobią to za Ciebie. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób sprawdzić popyt, jesteśmy tu po to, by Ci pomóc

Mit 2

Nie ma szybkiego i względnie taniego sposobu sprawdzenia popytu

NIEPRAWDA - Intuicja jest ważna, ale nie najważniejsza. Dzięki intuicji stworzyłeś pomysł na usługę lub produkt, który może przynieść duże zyski, jednak wyprodukowanie go wymaga pracy i czasu. Wszystko to związane jest z ryzykiem niepowodzenia. Dlaczego nie sprowadzić ryzyka do minimum, sprawdzając wcześniej możliwe rezultaty? Przeprowadź testowe wdrożenie. Jego wyniki nie tylko pomogą Ci ocenić szanse na sukces, ale także ulepszyć sam produkt lub usługę jeszcze na etapie konceptu

Mit 4

Intuicja jest najważniejsza. Do wdrażania nowych produktów i usług wystarczy mieć nosa

NIEPRAWDA - Wprowadzenie nowości wymaga czasu, jednak nie wszystko musisz robić na własną rękę. To zrozumiałe, że w każdej firmie jest stała liczba spraw bieżących, które zajmują masę czasu, zabierając także ten, który jest potrzebny na wprowadzanie innowacji. Dlaczego nie skorzystać z pomocy zewnętrznej? To ułatwi Ci pracę oraz popchnie Twoją firmę w kierunku dalszego rozwoju. Nie tylko nie tracisz czasu, ale zyskujesz też wsparcie, zaangażowanie i nowe kompetencje. Jesteśmy w stanie nie tylko wdrożyć Twoje pomysły, ale także zwiększyć ich potencjał i zweryfikować Twoje szanse na sukces

Mit 3

Brak czasu na wdrażanie nowych pomysłów uniemożliwia ich realizację

BEZPŁATNE spotkanie z ekspertami pomoże Ci zrozumieć zasady działania testowego wdrażania produktów i usług. Dowiesz się, jak skutecznie ocenić szanse powodzenia swojego pomysłu, zyskasz możliwość ulepszenia projektu (jeszcze przed wprowadzeniem go w życie), a także zaoszczędzisz sporo czasu i pieniędzy. Zmniejszasz ryzyko związane z wdrażaniem nowych produktów
i usług, poświęcając jedynie 2 godziny na poszerzenie horyzontów i zdobycie dodatkowej wiedzy

Skorzystaj z DARMOWEJ konsultacji z naszymi specjalistami. 

Dzięki spotkaniu BEZ ZOBOWIĄZAŃ

To ryzyko można ograniczyć. Szanse powodzenia projektu warto zweryfikować jeszcze przed powstaniem jego końcowej wersji, przed zbudowaniem niezbędnej infrastruktury czy zatrudnieniem pracowników. Popyt bada się za pomocą testowych kampanii reklamowych, poprzez opracowywanie demo produktu lub usługi bądź dzięki uruchomieniu usługi z mniejszą dostępną liczbą funkcji. Badamy potrzeby, analizujemy i ulepszamy projekty tak, by trafiały one w oczekiwania odbiorców. Teraz można sprawdzić potencjał sprzedaży produktów jeszcze przed ich fizycznym uruchomieniem

Kim jesteśmy?

Jesteśmy osobami, które posiadają w sumie ponad 40 lat doświadczenia zawodowego, 
przepracowanego w różnych branżach. 

Testowe wdrażanie produktów i usług wymaga rozmaitych kompetencji. Dzięki naszym umiejętnościom 

i różnorodnym doświadczeniom, jesteśmy w stanie dać naszym klientom kompletne wsparcie i cały pakiet narzędzi, niezbędnych do efektywnego wdrażania produktów. Tworzymy nową jakość doradztwa dla właścicieli firm

View Bio

Mariusz Gliński

Sprzedaż z Wykorzystaniem Internetu i Nowe Technologie

Zobacz Bio

Dominik Dubrowski

Wsparcie w zakresie inwestycji w firmy

Zobacz Bio

Szybko i precyzyjnie diagnozujemy problemy

Korzystamy ze sprawdzonych sposobów ich rozwiązywania


Wszystkie działania dostosowujemy pod profil klienta


Indywidualnie podchodzimy do Twoich potrzeb


Dbamy o poufność naszych klientów


Dzięki dużej elastyczności we współpracy, dynamicznie dopasowujemy się do zmian


Do każdego podchodzimy z entuzjazmem i energią

CoVision to osoby, których komplementarna wiedza zapewnia kompleksowe wsparcie dla Firm w zakresie nowych produktów i usług

Wartości, jakimi się kierujemy we współpracy z naszymi Klientami

TERAZ SPECJALNY BONUS DLA CIEBIE

Jeżeli umówisz się z nami na spotkanie, otrzymasz 2 godziny EXTRA konsultacji indywidualnej w wybranym przez Ciebie temacie BEZPŁATNIE

Szukamy najlepszych sposobów na skutecznie wdrażanie nowych 
produktów i usług

Proces wprowadzania na rynek nowości jest procesem niezwykle kosztownym, czasochłonnym i ryzykownym. Jednak wcale nie musi taki być. Istnieje wiele sposobów na sprawdzenie szans powodzenia projektu oraz ograniczenie ryzyka, związanego z tym działaniem. Przedsiębiorcy często nie znają metod testowego wdrażania produktów i usług, dlatego bazują jedynie na własnej (często zawodnej) intuicji. 
Nie musisz być jednym z nich

 Copyright © 2018 Covision. Wszelkie prawa zastrzeżone.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE TERAZ
Fix the following errors:
Hide