Jak pozycjonujemy lokalnie?

Pozycjonowanie lokalne to zwiększanie widoczności firmy w wynikach Google gdy ktoś szuka usług wpisując nazwę dzielnicy lub miasta.

Pozycjonując lokalnie zawsze zapewniamy że jest to wykonywane wokół tego co jest naprawdę szukane przez klientów. To że Twoja strona wyskakuje w Google na pierwszej pozycji na dane słowo kluczowe nie oznacza że będziesz z tego mieć ruch na stronę. Może być bowiem sytuacja że nikt z klientów nie szuka w Google w taki sam sposób jak Ty.

Wyniki lokalne są również widoczne na mapach Google. Coraz więcej osób szuka w Google, firm i usług wpisując ich lokalizację. Chcą bowiem trafić do firm najbliższych ich miejsca zamieszkania. Ważne jest więc posiadanie wizytówki swojej firmy w Google Moja Firma.

W pozycjonowaniu lokalnym ważne jest aby Twoja strona internetowa dotyczyła lokalizacji w której się znajdujesz. Powinna ona posiadać dane adresowe zgodne z tym co masz zarejestrowane w Google Moja Firma. To pozwoli Google na posiadanie informacji z jakiej lokalizacji są oferowane Twoje usługi i wyświetlenie ich jak ktoś ich szuka w danej lokalizacji.

W Businessweb zapewniamy skuteczne połączenie wszystkich działań wokół lokalnego pozycjonowania.